Nacházíte se: Úvodní strana / Úřední deska / Veřejné zakázky

Veřejné zakázky

S účinností novely č. 179/2010 Sb. zákona o veřejných zakázkách č.137/2006 Sb. (dále jen ZVZ), účinné od 15. září 2010, existuje pro zadavatele nová povinnost spočívající v uveřejnění výzvy k podání nabídky a k prokázání splnění kvalifikace ve zjednodušeném podlimitním řízení na profilu zadavatele, který byl uveřejněn v informačním systému - Uveřejňovacím subsystému ISVZ (http://www.isvzus.cz/).

Profil zadavatele je podle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, elektronický nástroj, prostřednictvím kterého zadavatel uveřejňuje informace a dokumenty ke svým veřejným zakázkám způsobem, který umožňuje neomezený a přímý dálkový přístup, a jehož internetová adresa je uveřejněna ve Věstníku veřejných zakázek (dříve Uveřejňovací subsystém Informačního systému o veřejných zakázkách - ISVZ US).

Na tomto portálu rovněž naleznete všechny publikované dokumenty k veřejným zakázkám.

Pro přístup k dokumentaci se musíte nejprve zaregistrovat. Registrace je bezplatná a účet je možné kdykoli zrušit. Při vytváření účtu je možné nastavit funkci „automatické upozornění na nově vyhlášené zakázky“, díky které budete e-mailem informováni o nových zakázkách zveřejněných pomocí tohoto portálu.

Pro přístup na portál eZakázky musíte mít nainstalované kořenové certifikáty CA Postsignum.
https://www.postsignum.cz/certifikaty_autorit.html

Postup pro instalaci kořenových certifikátů v jednotlivých prohlížečích naleznete v níže uvedeném odkazu.
http://www.postsignum.cz/prirucky_a_navody.html

Veřejné zakázky, které byly zveřejněny k datu do 30.4. 2013 naleznete  na portálu https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION 

Máte-li problém se stažením některé přílohy použijte prosím tento návod: Problém se stažením přílohy ZIP.doc (178 kB)

 

Název Číslo jednací Soubory
Listování: Jste na začátku Jste na konci

Přejít na navigaci: