Nacházíte se: Úvodní strana / Odbory / Zahraniční spolupráce / Spolupráce s veřejností

Spolupráce s veřejností

Středočeský kraj se podílí na řadě aktivit zaměřených na širokou veřejnost. Na těchto stránkách naleznete informace nejen o projektech samých, ale i o tom, jak se do nich zapojit.

Listování novinek: Jste na začátku 1-3 Jste na konci

Národní kontaktní místo (NKM)

14.12.2011

Národní kontaktní místo zahájilo svoji činnost na základě usnesení vlády č. 554/2001 k 1.1. 2002 při Personálním odboru MZV ČR. Hlavním posláním tohoto pracoviště byla od jeho založení pomoc občanům ČR, kteří mají zájem  a schopnosti pracovat na sekretariátech a aparátech Mezinárodních vládních organizací, především v systémech OSN, OBSE, NATO a výhledově i EU.

celý text


PROGRAM MLÁDEŽ V AKCI

26.2.2010

Tento program je určen lidem ve věku 13 až 30 let (hlavní cílová skupina: 15 až 28 let), ale také pracovníkům s mládeží.

Program Mládež v akci nabízí výměny mládeže, dobrovolnou službu, podporu místní komunity, zapojení do projektů na podporu demokracie, školení a semináře pro pracovníky s mládeží, spolupráci s partnerskými zeměmi EU a další zajímavé aktivity.

Cílem programu je podpora mezinárodní spolupráce, bourání stereotypů, osobní rozvoj, poznávání mladých lidí ze zahraničí a získávání životních a pracovních zkušeností.

celý text



Listování novinek: Jste na začátku 1-3 Jste na konci

Přejít na navigaci: