Nacházíte se: Úvodní strana / Odbory / Doprava / Aktuality

Aktuality

-  Informace o změnách v prokazování FINANČNÍ ZPŮSOBILOSTI DOPRAVCEM od 4.12.2011 v  souvislosti s účinností Nařízení EP a Rady č. 1071/2009 (MS Word document 31 kB)

 

- Informace o povinnosti změny rozsahu předmětu podnikání pro dopravce oprávněné provozovat koncesovanou živnost velkými vozidly a postup ŽÚ při vyřizování žádosti o koncesi na SMD velkými vozidly po 1.6.2012 (MS Word document 13 kB) (29 kB) (29 kB)

 

- Informace o výměně Osvědčení o odborné způsobilosti k provozování silniční NÁKLADNÍ či OSOBNÍ dopravy (MS Word document 37 kB) - vzorový formulář níže 

 

- Aktuální informace z oblasti dopravy a dopravní problematiky -

http://www.uamk.cz/  - Komplexní služby nejen pro motoristy, ale pro i pro všechny občany poskytuje Ústřední automotoklub (dále jen ÚAMK). Na svých webových stránkách  zveřejňuje aktuální dopravní informace o silnicích v České republice. ÚAMK soustřeďuje informace o aktuální dopravě.


http://www.dopravniinfo.cz
- Dopravní portál ČR je spravován a provozován Ředitelstvím silnic a dálnic ČR v rámci projektu Jednotného systému dopravních informací pro ČR (JSDI). Na portálu jsou publikovány dopravní informace a dopravní data o aktuální dopravní situaci, informace o pozemních komunikacích, jejich součástech a příslušenství, další informace z oblasti silniční dopravy, provozu na pozemních komunikacích, bezpečnosti silničního provozu apod.


Odkazy:


Přejít na navigaci: